צ'צה פיסול עיצוב סביבה- מזיזת הרים גם באינטרנט
צ'צ'ה המטיילת

חיי נדודים (הטיולים שלי)–  צ'צה מאז שהיא זוכרת את עצמה אהבה לטייל!! ברגלים, בג'יפ, בארץ ובחו"ל. צ'צ'ה מטיילת כמעט ברמה יום יומית בעיקר בערבה שם היא מכירה כל  אבן, הר סלע או גזע מעוצב של עץ שיטה" 
"הערבה היא הבית שלי, אני והג'יפ שלי. עם חברה כזו או אחרת מתיישבים לקפה או לפיקניק על איזה פסגה של הר, מצוק, נחל או בור מים".


גם את שאר חלקי הארץ והעולם היא אינה מקפחת.  אחת לחודשיים מוצאת צ'צ'ה את הזמן לנסוע למספר ימים או אף שבועות לאיזה מסע מאתגר לחו"ל.
לדוגמא המסע של מלכת המדבר לירדן  . מסע שאחריו יצקה צ'צ'ה את פסל השלום פסל שאמור היה להגיע כמתנה למלך חוסין. והיו עוד רבים. מונגוליה, אפריקה, קנדה המדבר המערבי ועוד
בטיול ליוון – אותו מגדירה צ'צ'ה  כאחד הטיולים המאתגרים בהם השתתפה. "לא הצטערתי. זה היה הטיול  הכי מאתגר, מבחינת נסיעת שטח, שבו הייתי עד היום. נתקלנו בבעיות עבירות קשות, נסענו בתוך נהרות זורמים. באחד הנחלים טבע לי הג'יפ באמצע הנהר. 
את הג'יפ גררו למוסך, תקנו, וכבר באותו יום המשכנו בטיול. בהמשך חצינו רכסי הרים בשלג, נסענו בתוך סופת שלגים (באחד המקרים חצינו את הרכס המושלג, באמצע סופת שלג, 10 דקות לפני שהודיעו על סגירת המעבר. אם לא היינו מספיקים לעבור היינו נאלצים להישאר שם כל הלילה.  נהגנו בשטחים סלעיים ועוד. בקיצור, פשוט מדהים כמה אדרנלין נשפך שם"!!

Created by Csite