צ'צה פיסול עיצוב סביבה- מזיזת הרים גם באינטרנט
האנשים שאיתי
אהבה נוספת של צ'צ'ה  היא האהבה לאנשים. במקומות הראשונים המשפחה; הילדים, הכלות והנכדים. הדודים האחים הגיסים ובהמשך החברים והחברות.
 "אני לא מה שאני בלי החברים שלי. חברי שמלווים אותי תמיד. איתי בטיולים, במסיבות בחוף הים, בארגון תערוכות ודברים נוספים, בדרך לאילת וסתם בבית. הם איתי כשעצוב לי, ואיתי בשמחות ומה הייתי עושה בלעדיהם"
 
 
לצ'צה ארבעה בנים אותם היא מגדירה כאנשים החשובים בחייה.
זיו – בנה הבכור נולד ב - 11 לפברואר ב – שנת 1963 נשוי לתמר ואב לשני נכדי נדב  וערן.
אורי - בנה השני נולד ב - 26 לדצמבר -  בשנת 1965 נשוי לגלית ואב לשלושת נכדותיי מאי , סתיו  ושני.
רן – מספר שלוש נולד ב – 24 לנובמבר בשנת 1968. נשוי לעירית ואב לעוד שני נכדים תאומים מיקה ועידו.
ברק – הבן הצעיר נולד ב – 27 לספטמבר בשנת 1974. נשוי להדס ואב לנכד הזקונים (בנתיים) שחר.
הפסל עמודי חוכמה מספר על ארבעת בניה.  עמודי התווך שלה סבתא צ'צ'ה מהווה מקום ראשון בעיניים של שמונת נכדיה שאוהבים אותה ומחפשים כל הזדמנות להיות בקרבתה. 
ניתן ללמוד על צ'צ'ה ממה שכותבות עליה רינה ורונית חברותיה–  מי היא צ'צ'ה: עצמאית, חופשייה, חסרת גבולות, נטולת עכבות, מסורה אך לא מתמסרת, מחויבת ולא מתחייבת, מתחמקת מתכתיבים, אין לה 'פרות קדושות' – אבל אל תתלוצצו לה על משפחתה וחיות אחרות בלתי-עציבה'מבחוץ – רגישה מבפנים, חיונית, חיובית, סקרנית, סוערת, סוררת, תאוות חיים, משרה שמחה, אישה בלי הפסקה נהנתנית – אבל לא תיקחו ממנה את מעמד הילדה הנצחית 
יוצרת, יצירתית, אוהבת יופי, פעלתנית, חרוצה, אמיצה, צמאה להכרה, לחוות דעת ולעצה, מעריכה ידע ודעתנות – אבל רק שלא תתערבו להבאמנות 
פתוחה, כנה, ישירה, ישרה, נוחה לבריות, רחבת לב, שתפנית, חולקת יש ואַיִן – אבל רק שלא תגעו לה ב'צהוב' של ביצת העין.
מתלהבת, משלהבת, מתלהטת, מתלהמת, מתרגזת מהר – מהר מִתרצָה,אפשר לכעוס עליה, לצאת מן הכלים, להשתומם, להרים גבה – אבל אי אפשר שלא לאהוב אותה.
קורעת את כבישי הארץ, חורשת את העולם, מכירה כל מקום ואת כולם – אבל קשורה בטבורה: שורשית, גזעית, אותנטית, חד פעמית... היא נטועה חזק בביתה במדבר – צ'צ'ה היא מותג; שם דבר
אחד החברים הטובים של צ'צ'ה הוא הסופר עמוס עוז. עמוס גדל שתי כיתות מעליה ולדבריו מייצגת צ'צ'ה  את דמותו של איש המעשה בספריו. בקיבוץ הם היו שני הפכים. הוא כתב, וחשב, וישב דמיין ועשה במובן הרוחני של המילה והיא רצה, עבדה שיחקה ועשתה במובן הפיזי של המילה. באחת הפגישות בניהם אמרה לו  " תגיד לי עמוס, מה אתה חושב שאני עדין אותה ילדה מופרעת מחולדה? התפתחתי קצת, למדתי לקרוא, אני קוראת את הספרים שלך, עוקבת אחריך ומשוויצה בך". מידי מספר חודשים נפגשות המשפחות במפגש חברתי מטיילים במדבר או שותים תה צמחים מדברים על הכול, או שרים לקולות החליל של נילי כייף חיים!!!!

Created by Csite