צ'צה פיסול עיצוב סביבה- מזיזת הרים גם באינטרנט
קדושת החים
החל מ - 1988  חלה הרעה במצבו של חגי בעלה, ובחיי צ'צ'ה מתחילה תקופה חדשה. תקופה בה חגי והיא משלבים עבודה במשק (וחגי עבד עד הרגע האחרון) עם נסיעות לטיפולים וטיפולים. "עברנו ביחד מבית חולים לבית חולים, מרופא לרופא, וממרפא למרפא"

במשך  שש שנים סעדה צ'צ'ה את חגי בעלה יום ולילה. הנסיעות הארוכות לבתי החולים, החיפוש אחר מרפאים ורפואה, ארגון הבית, והעבודה בשדה. הכול נעשה בהתאם למצבו הרפואי הנפשי והפיזי של חגי. 
בשש השנים הללו לא היה רופא, שלא עברו דרכו או טיפול שלא ניסו
בשנת 1992 הוחלט שחגי חייב לעבור השתלת כבד. "בחודשים הראשונים במקביל לנסיעות מבדיקה לבדיקה ומטיפול חודרני לטיפול הבא נדרשנו להחליט!! השתלה בארץ? או בחו"ל? החלטה לא פשוטה שכן, כל נושא השתלות הכבד בארץ היה עדין בחיתוליו. חגי החליט בארץ "אני לא מעסיק עובדים זרים" הוא אמר לי".
באחד מימי השישי של 1992 "נמצא תורם ומשפחת פורת נקראים להגיע להדסה  " אני זוכרת את השקט ששרר כשהודעתי את ההודעה, את השקט כשנכנסנו לאוטו עם זוג חברים ועם כל הילדים, את השקט והחרדה בזמן הבדיקות, וב - 18 שעות הניתוח" מספרת צ'צ'ה. 
הניתוח החל ב - ב 1:00 לפנות בוקר והסתיים ביום ראשון ב 08:00 בבוקר  " אני זוכרת איך השקט נשבר בבת אחת. חגי חייך אלינו, עיתונים ועיתונאים, צילמו אותנו וביקשו תגובות" זאת היתה אחת מהשתלות הכבד הראשונות בארץ. לאחר הניתוח כשחגי התעורר האופוריה הייתה גדולה. בשלושת השבועות הבאים כולם חשבו שהכול מאחוריהם. זיו הבן הגדול חוזר ללמוד, צ'צ'ה חוזרת לעבוד ולפסל וחגי חוזר לנהל את העניינים. באותם ימים חגי אפילו דיבר על הרחבת השדה ועל גידולים חדשים. 
אדם שצ'צ'ה זוכרת כחוויה מרנינה, מאותה תקופה קשה, היתה ההיכרות והעבודה עם איציק מנדלברוד. 
איציק היה אדם שריפא את עצמו באמצעות שדרוג של שיטת פאולה (שיטה ייחודית המבוססת על היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו). הספיק טלפון אחד ופגישה אחת ואיציק וחגי הפכו לידידי נפש. חגי התמכר לשיטה ואיציק התאהב בחגי. איציק היה אחד הבודדים שעשו לחגי קצת טוב בים הכאב בו הוא חי. גם צ'צ'ה התמכרה לשיטת איציק והתעמלה על פיה "(מדהים איך שזה עבד)". 
בהמשך לאחר מספר שבועות של אופוריה החלו התקלות, בהמשך הדעיכה עד הסוף המר הבלתי נמנע.
חגי הלך לעולמו במרץ 1994 כמו שרק הוא יודע. לאחר שארגן את העניינים עבור כולם החליף את החלונות בבית סיים את ענייניו במשק יהא זכרו ברוך
האמנות של צ'צ'ה באותה תקופה משלבת כאב ותקווה מהולים  בניסיונות לברוח מקשיי  מהיום יום. הנסיך הקטן הוא אחד הפסלים אותם יצרה צ'צ'ה מתוך געגועים לחגי הנסיך שלה.

Created by Csite